Центральний державний архів
громадських об’єднань України

Включити версію для поганого зору

Включити звичайну версію сайту

A

A

A


free counters
Верховна Рада України Президент України Урядовий портал Міністерство юстиції України Державний комітет архівів України Національне агентство України з питань державної служби

Рус    


До уваги!

Оголошення для запитувачів архівної інформації!

Про збір документальних свідчень Революції гідності 2013-2014 роківУВАГА!

З метою запобігання поширнню коронавірусу COVID-19 та на виконання постанов Кабінету Міністрів України від 11.03.2020 № 211 “Про запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19” та від 16.03.2020 № 215 “Про внесення змін до постанови Кабінету Міністрів України від 11 березня 2020 р. № 211”, з урахуванням рішень, викладених у протоколі позачергового засідання Постійної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Київської міської державної адміністрації від 11.03.2020 № 9, у Центральному державному архіві громадських об’єднань України СКАСОВУЄТЬСЯ ПРОВЕДЕННЯ ОСОБИСТОГО ПРИЙОМУ ГРОМАДЯН, а також приймання відвідувачів у читальному залі архіву.

Необхідні інформаційні послуги будуть надаватись дистанційно. Просимо звертатися за телефонами: (044) 285-55-16 – приймальня, (044) 285-73-05 – для звернень громадян. Письмові звернення приймаються на е-mail: Этот адрес электронной почты защищён от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра. та на поштову адресу: вул. Генерала Алмазова, 8, м. Київ, 01011. Також ми завжди на зв’язку на нашій сторінці у facebook.

Дбаймо про свою безпеку та безпеку оточуючих!30 червня 2020 р.

ЦДАГО України презентує електронний ресурс – E-resource онлайн доступу до фондів архіву. Він містить інформацію про фонди, описи та справи, а також інтерактивні архівні покажчики та цифрові копії документів.

Детальніше

28 червня 2020 р.

До Дня Конституції України на вебсайті ЦДАГО України презентовано оновлену виставку документів, із фондів архіву про початок і перебіг конституційного процесу в Україні.

25 червня 2020 р.

До 120-річчя з дня народження українського письменника, журналіста, театрального критика Юрія Корнійовича Смолича, на сторінці ЦДАГО України в соціальній мережі Facebook розміщено архівні документи – відгуки на його літературні твори.

23 червня 2020 р.

Документи з фондів ЦДАГО України представлені на виставці “Державна служба в Україні. Історичні паралелі”, презентованій на вебпорталі Укрдержархіву.

22 червня 2020 р.

До Дня скорботи і вшанування пам’яті жертв війни, на сторінці ЦДАГО України в соціальній мережі Facebook розміщено документи з колекції позасудових справ реабілітованих про репресії в перші дні війни.

17 червня 2020 р.

До 90-річчя з дня народження відомого українського громадського і політичного діяча Михайла Миколайовича Гориня, на сторінці ЦДАГО України в соціальній мережі Facebook розміщено архівний документ.

28 травня 2020 р.

До Всеукраїнського дня краєзнавства та 95-ї річниці проведення Першої Всеукраїнської краєзнавчої конференції, на сторінці ЦДАГО України в соціальній мережі Facebook розміщено архівні документи, пов’язані з організаційним оформленням вітчизняного краєзнавчого руху.

25 травня 2020 р.

До 95-ї річниці створення Музею визвольної боротьби України в Празі презентуємо виставку документів “Громадські формування української еміграції” із фондової колекції “Український музей в Празі” ЦДАГО України.

14 травня 2020 р.

До 100-річчя з дня народження відомої політичної діячки, голови ОУН(б) (1991–2001), лідера партії “Конгрес Український Націоналістів” (1992–2003), депутата Верховної Ради України ІІ, ІІІ і ІV скликань Ярослави Йосипівни Стецько (1920–2003), на сторінці ЦДАГО України в соціальній мережі Facebook розміщено документи із фондів архіву.

7 травня 2020 р.

До  Дня  пам’яті та примирення,  75-ї річниці перемоги  над нацизмом у  Другій світовій війні, на веб-сайті ЦДАГО України розміщено виставку документів “Друга світова війна в документах ЦДАГО України”.


5 травня 2020 р.

До 120-ї річниці створення українського молодіжного “січового” руху, на сторінці ЦДАГО України в соціальній мережі Facebook розміщено архівні документи про діяльність Українського руханкового товариства “Січ” в Подєбрадах (Чехія).

4 травня 2020 р.

У ЦДАГО України в режимі онлайн відбулося чергове засідання Науково-методичної ради архіву, на якому розглянуто питання про підготовку документальних виставок, присвячених 75-й річниці перемоги над нацизмом у Другій світовій війні та 95-й річниці заснування Музею визвольної боротьби України у Празі.

3 травня 2020 р.

До 120-ї річниці від дня народження видатного українського актора театру та кіно, народного артиста УРСР Миколи Федоровича Яковченка, на сторінці ЦДАГО України в соціальній мережі Facebook розміщено документи із фондів архіву.

26 квітня 2020 р.

До Дня пам’яті жертв радіаційних аварій і катастроф, 34-ї річниці Чорнобильської трагедії, представляємо тематичну добірку документів із фондів ЦДАГО України.

Тематична добірка.

18 квітня 2020 р.

До Міжнародного дня цирку, на сторінці ЦДАГО України в соціальній мережі Facebook розміщено архівні документи з історії Київського цирку.


12 квітня 2020 р.

До Всесвітнього дня авіації та космонавтики, Міжнародного дня польоту людини в космос, на сторінці ЦДАГО України в соціальній мережі Facebook розміщено документи із фондів архіву.

11 квітня 2020 р.

До Міжнародного дня визволення в’язнів фашистських концтаборів, на сторінці ЦДАГО України в соціальній мережі Facebook розміщено документи із фондів архіву про концентраційний табір Бухенвальд.

3 квітня 2020 р.

Унікальні документи ЦДАГО України представлені на веб-сайті Державної архівної служби України в рубриці "Унікальні документи Національного архівного фонду".